Štěstí doručeno!

aneb dělejte věci jinak

Podnikáte? Pak je tato knížka pro Vás povinná četba. Celá knížka od Tonyho Hsieha se točí kolem internetového obchodu, který prodává (doručuje) ŠTĚSTÍ.

Divné, že? A přeci to tak je :).

Naučte se, že je možné na podnikání koukat i z jiné perspektivy, než z pohledu direktivního řízení a přímého vydělávání peněz.

Číst dál

 

Snězte tu žábu!

21 rad, jak v co nejkratším čase udělat co nejvíce. Zní to hezky, že :)? Paráda je, že to funguje. Útlá knížka, která změní Váš přístup k řešení nepříjemných zálažitostí.

Píšou, že Snězte tu žábu! je bestseller – prodáno více než 500 000 kopií, nedivím se. Měl by si ji přečíst každý (tím myslím skutečně každý, myšlenky a postupy se dají uplatnit i v běžném životě).

Pokud tedy máte problémy s odkládáním nepříjemných záležitostí, neváhejte a zkuste zavést kroky a postupy, kterými toto odsouvání protivných, ale důležitých úkolů odstraníte.

Číst dál

 
 
 
 
 

Jak správně psát zdrojový kód

Troška toho pořádku neuškodí – shrnutých pár základních bodů pro „slušné“ psaní zdrojových kódů. Samozřejmě, že se vždy musíme řídit i standardy daného jazyka, ve kterém programujeme. Ve druhé části následují pravidla pro psaní komentářů. Pravidla se samozřejmě dají využít i pro xHTML a nejen pro skriptovací a programovací jazyky.

Číst dál