SeoTrefa WebPrezent
20 Srpen 2013 Napsal  Petr Jiránek Přečteno 4282 x Kategorie Školení od profesionálů

Letošní LIM poprvé, nikoli naposledy

Minulý týden jsem strávil na parádní akci - Léto s internetovým marketingem, turnus prvý.

Organizátorem je Marek Prokop. Což samo o sobě zaručuje velmi vysokou laťku a kvalitu.

Tento článek beru především jako poděkování nejen samotnému Markovi za organizaci, ale i všem, co mne posunuli zase o kousek dál.

Přednášející

Vilem-Rubes

Vilém Rubeš

Budování značky. Spousta zkušeností z oboru značek minerálek nebo piv. Ve světě reklamy se pohybuje přes 20 let.

K celému bloku jsem přistupoval ze začátku skepticky. Říkal jsem si, to je úplně jinde mimo moji klientelu. Jiné rozpočty, velké firmy. Omyl. Nejde o to, kde jste, ale kam se chcete dostat. A dobré je učit se od těch, co už tam jsou.

Velmi dobré bylo i takové to vytržení: "Vy děláte SEO? No a? Značka je značka." Jj, něco na tom bude. Je dobré si uvědomit, že SEO je střípeček v mozaice on-line marketingu a on-line marketing je součást marketingu.

Vilémovi jsem poděkoval už na LIMu, především za jeho ochotu. V jeho přítomnosti se nenudíte. Kdykoli si s Vámi pohovoří o čemkoli. A proč se třeba ve 2 hodiny ráno nenechat poučit o kvalitě a složení doutníků nebo se o hodinu déle nepobavit o tom, jak byl potopen Bismarck.

Adam-Zbiejczuk

Adam Zbiejczuk

Odborník na sociální média. Proslavil se vedením marketingu v mBank. Nyní se točí hlavně kolem značky BMW. Poznáte ho tak, že se neustále kouká směrem dolu, nikoli na špičky svých bot, ale buď do telefonu nebo jiného zařízení, ve kterém běží facebook nebo jiná sociální síť.

Před prázdninami jsem nestihl jeho školení. Moje škoda. Na LIMu mi jasně ukázal, že by si to ty sociální media občas chtělo do seznamu školení zařadit.

Ukázal pár vylepšováků, které jsem neznal. Moje práce se sociálními sítěmi bude teď rychlejší a efektivnější. Asi mi začnou i dávat větší smysl než doteď. A možná mne začnou i bavit.

Adam-Hazdra

Adam Hazdra

Design služeb. Adam je absolutní profík. Chytře se ptá, umí naslouchat, včas rozhodnout a debatu posunout o kousek dál. Donutí vás nad svými službami začít přemýšlet úplně jinak. Měl jsem velkou kliku, že jsem byl v týmu Tomáše Potěšila z B2B Group a Adam se nám dost věnoval.

Odnáším si: Vedle samotné hodnoty služby (produktu), pochop zákazníka a jeho cestu tvou službou. Soustřeď se na jeho prožitek, naslouchej mu, připomínej se.

Knížku Skvělé služby jsem si objednal hned druhý den, dorazí mi tento týden, už se těším. Lukáš Pítra už ji dokonce i zrecenzoval. Adam uveřejnil i seznam zdrojů k designu služeb.

Tato přednáška mi dost zkomplikovala život, pozastavil jsem redesign našeho webu. Redesign jede "na plné obrátky" již skoro rok, tak proč mu nedat ještě půl roku.

Snad mi ostatní přednášející prominou - pro mne byl den Adama Hazdry nejpřínosnější.

Honza-Tichy

Honza Tichý

Na Honzově školení kolem Google Analytics jsem již byl. Honza a jeho Analytics :). Vypustili mu Universal Analytics a je ve svém živlu.

Pro mé použití a potřeby už tato přednáška byla prostě a jednoduše moc. Mohl bych se vymlouvat na pátek, ale tím to nebylo. Jedna věc je data číst, interpretovat a přemýšlet nad nimi, druhá věc je analytics nastavovat. Vývojář prostě nejsem. Tím netvrdím, že byla přednáška špatná, prostě a jednoduše nebyla pro mne.

Z přednášek

Průběh dne

Dopoledne - přednáška - není přednáška jako přednáška. Zde se nejednalo ani tak o přednášky, jako spíše o diskusi.

Odpoledne - workshopy - rozdělení do týmů. Když máte co říct, říkejte. Nic o daném tématu nevíte? Tak se učte. V každém workshopu jsem se něco přiučil. A nemuselo to být třeba ani k tématu. 

Večer - workshopy - odpolední workshopy se protáhly i do nočních hodin.

V noci - workshopy na bowlingu - toto bych nazval fenoménem. Osobně nejsem zrovna ten typ, který běží a hned se seznamuje. Potřebuju trošku popostrčit např. od Rulandského šedého nebo Ryzlinku vlašského, takže mi neformální prolamování ledů vyhovuje.

Ze života

Přínos

Osobní přínos

Spousta inspirativních lidí, kteří nabijí inspirací a energií. Pravdou je, že tím, že člověk sedí u stolu se špičkami v jednotlivých oborech a s lidmi s několikaletými zkušenostmi, tak si občas připadne ... no, však to asi taky znáte. Co je super? Na LIMu to nikdo neřeší.

Nejde o to, že Vám někdo předloží konkrétní návody. Jde o změnu myšlení. O vystoupení z té své komfortní zóny, kdy si cvakáte to svoje, vcelku to šlape, ale nějak zapomínáte na posun. LIM Vám od této choroby pomůže, to mi věřte.

Přínos pro klienty

Hned v pátek jsem z auta volal nejlepšímu klientovi co mám. A za hodinu hovoru, cesta z Liberce k nám, jsme dali dohromady nástřel velmi hezkého projektu. Jde o nápad, o službu zákazníkovi. Kdyby nebylo čtvrteční Adamovi přednášky a okamžité "konfrontace" nových myšlenek s klientem, tento nápad by nebyl. Takže Adame, díky.

Co mi zůstane v hlavě (Evernotu)?

 • pro mne neuvěřitelný všeobecný rozhled a znalosti Viléma
 • velmi hezký projekt TiskomatTomáše Procházky
 • perfektně promyšlený a skoro na stopro dotažený Paintball Plzeň s jeho zákazníkem Helmutem
 • trošku podceněný vstup WebSupport na český trh, aneb chybami se někdo poučí a někdo nikoli - ale určitě fandím
 • pokud se ještě na nějaké školení potkám s Tomášem Potěšilem, chci k němu do týmu na workshop
 • už začínám chápat pojem kouč, Adam Hazdra mi tento pojem objasnil ač přednášel design služeb
 • odhadovat lidi ze sociálních sítí je hezky pěkně ošemetné

Co se mi nelíbilo

Bylo by nefér, psát jenom chválu. Vadily mi dvě věci:

 • Ubytování na Hradě a nutnost chodit každý den tam a zpět - za toto ubytování bych byl vděčný být tam s rodinkou, takhle to byl trošku opruz. Přeci jenom jít ve 4 hodinky ráno, právě vykoupanej v PPC bazénku pěšky .. nic moc. Je fakt, že druhý den jsem to vylepšil a šel aspoň za svítání, takže jsem viděl jamku č. 17 v ranním rozbřezsku.
 • Velmi špatné připojení, jak v zasedačce, tak na Hradě.

Ok, když nad tím přemýšlím, tak mi ubytování na Hradě vlastně zas až tak nevadilo, být nás tam víc. Vadilo mi hlavně to připojení.

Poděkování

Upřímně děkuji přímo Markovi za organizaci. Musím však poděkovat i všem, co se aktivně podíleli na diskusích při workshopech. Myslím si, že tak vysokou kvalitu této akce dělají samotní lidé, kteří se v oboru točí, jsou ochotni sdílet svoje zkušenosti, starosti, ale i postupy a techniky.

 t-SpolecneFoto

Díky Martinovi Kolčabovi a Lence za společné cesty z Hradu na Malevil a zpět.

Díky Petrovi Lipovskému za fotodokumentaci a uvolnění fotek. Některé jsem v článku použil.

Jsem rád, že dělám v on-line marketingu.
Jsem rád, že jsem získal kontakty, kam se případně obrátit při potřebě spolupráce.

Napsalo se jinde

Lukáš Pítra shrnul, že celá akce jde vzít vcelku do pohody. Za rok to udělám kompromisem. Chtěl jsem už letos, ale nevyšlo to. Vezmu rodinku, program si udělám o něco volnější a využiji možnosti Malevilu. Občas jsem jim ty vířivky a čtyřkolky záviděl.

Svoje poznámky k LIM už zveřejnil i Adam Hazdra.

Na otázku, proč si nechat svoje golfové hole doma, vám odpoví Adam Šilhan.

Pavel Ungr chtěl nejdřív psát o LIMonádě v Malevilu, ale vzhledem k tomu, že na #lim13 za celou dobu neměl jedinou, sepsal nakonec svůj pohled o lidech co v Malevilu byli a poradí vám pro koho je Léto s internetovým marketingem určeno.

Poznámka pod čarou

Pokud je v článku chybka, špatná fotografie nebo odkaz, případně chcete na Vás odkázat jinam, napište mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a upravím.


Petr Jiránek

Petr Jiránek

Pracuji ve vlastní firmě WebPrezent, kde vytváříme úspěšné weby.

Práce je pro mě zábavou. Chci mít rozhled. Chci vědět o každém oboru, který se dotýká tvorby webu, co nejvíce je to možné. Hlavní pracovní náplň je řízení projektů, SEO a PPC. Fascinuje mne použitelnost a zvyšování konverzního poměru.

Mám krásnou rodinu. Fantastickou dcerku Rózu. Hodnou přítelkyni Werču. Zlobivého psa Surku. A jsem šťastný (pardon, na nich závislý).

Komentáře   

 
+1 # Odp.: Letošní LIM poprvé, nikoli naposledyMartin Kolčaba 2013-08-21 17:08
bylo to perfektní a závidím ti ten druhej termín. A ještě jednou děkuju za pomoc s Golfákem! Snad se zas brzy někde potkáme. A když ne brzy, tak do roka a do dne na LIMu!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Odp.: Letošní LIM poprvé, nikoli naposledyPetr Jiránek 2013-08-21 20:47
Hlavně, že jste nakonec dojeli :) Byla to vydařená akcička.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Aktivity Malevil vs. aktitivity LIMMichal novák 2013-09-03 10:16
Také jsem měl vnitřní dilema, jít plavat, jít na golf, petanque a další lákadla Malevilu... Nebo zůstat sedět na přednášce, diskusi nebo workshopu když venku je tak krásně. Většinou zvítězila touha po poznání.
Až mi přišlo, že je pro mne v tu chvíli Malevilu škoda, když ji nevyužiji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
0 # Odp.: Aktivity Malevil vs. aktitivity LIMPetr Jiránek 2013-09-03 17:06
Na druhou stranu večer se boulas šiknul :) Kdo chtěl, ten si to proložil. Byl jsem na obou turnusech a musím říci, že co se týče zápřahu "sezení v lavici", tak byl první týden ostřejší :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit
Letem Bleskem:
 • 25 Červenec 2014
  ShopCamp 2014

  Konference, kterou si určitě nechci nechat ujít. Konat se bude zřejmě v sobotu 18. října 2014, v Praze.

  Pořádá ji NetDevelo a Shoptet. NetDevelo zastupuje tvůrce e-shopů na míru, Shoptet poskytuje pronajímaná řešení, takže si firmy nekonkurují, ale naopak se hezky doplňují.

  Přečtěte si článek od Petra Svobody z NetDevela (firma vyvýjející e-shopovou platformu ShopSys) nebo sledujte Twitter či Facebook.

 • 18 Květen 2014
  Google Kalendář do Thunderbirdu

  Používáte Thunderbird a zároveň Google Kalendář? Nechcete Google Kalendář propojit do Lightingu a přitom mít Google Kalendář stále po ruce v Thundebirdu? Zkuste jednoduché rozšíření ThunderCal, které neumí nic jiného než otevřít GK v prostředí TB. Jednoduché, prosté a efektivní.

 • 16 Květen 2014
  Dneska jsem si zapřeháněl,

  tři články v jeden den? Jde to:

  Dobrá, dobrá... skoro všechno jsou resty. Psát souhrn roku 2013 v květnu 2014 úplně košér není, přiznávám. Polepším se.

 • 13 Květen 2014
  Třetí ročník NeKonference okolo

  zbožových vyhledáváčů pořádá jako již tradičně Besteto.

  Proběhne 3. června 2014.

  Tak neváhejte a zaregistrujte se. Tahle konference je totiž opravdu jiná, neformální, příjemná a přátelská.

  Účast přislíbili přímo z Heuréky a ze Zboží, takže program bude nabitý.

 • 13 Květen 2014
  Registrace na SEO Restart 2014 spuštěny

  SEO Restart 2014... 3, 2, 1... Registrace START nebo STOP?

  Loni jsem na SEO Restartu byl. Bylo to super, bylo to fajn. Nejvíce mi utkvěla v paměti přednáška Martina Matějky a praktických příkladů ze života SmallCars.

  Letost je SEO Restart podstatně dražší, škoda.

  Program? Nu, nevím. Nenadchl. Tím netvrdím, že je něco špatně, pouze tvrdím, že nenadchl mě.

  Nedopátral jsem se, kdo všechno na akci bude, což je škoda. Zřejmě by mě to přesvědčilo ke koupi lístku. Někdy je "pokec" s účastníky mnohem užitečnější než samotné přednášky :).

  Akce se koná 16. 06. 2014.

  Pokud Vás program nadchl, tak neváhejte a běžte. Možná se tam potkáme.

 • 13 Květen 2014
  Heuréka zdražuje

  Od čtvrtka, 15. května, bude spuštěn nový ceník od Heuréky. Velmi hezky včetně příkladů o tom píše pan Mergado z Besteta.

  Pečlivě hlídejte především levné zboží, kde se může snadno stát, že tento sortiment bude ze dne na den ztrátový.

 • 02 Květen 2014
  Už se můžete registrovat na

  brněnský BARCAMP. Byl jsem na plzeňském a bylo to super.

  Brno zvažuju, je to opět slušná dálava, přijde mi, že ve východočeském kraji je v tomto směru slušně mrtvo.

  Takže pokud se někdo chystáte do Brna 31. 05. 2014 na Barcamp a jste z okolí Hradce Králové, písněte mi na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Dáme cestu spolu. Díky.

  Samozřejmě by to tam chtělo přespat kvůli afterparty :-). Noční Brno vůbec neznám. A chtěl bych si rozšířit obzory.

 • 01 Květen 2014
  Mergado umí import do Skliku

  Mergado (pokud neznáte, tak se s tímto sympatickým parťákem seznamte) od Besteta umí import do Skliku. Zatím sice v beta verzi, ale určitě stojí za to vyzkoušet.

 • 30 Duben 2014
  Napsal jsem...

  ...článek, po takové době.

  Je to hlavně o PPC, prakticky, s příklady, tipy a triky.

  Když se ti (jo, budem si tykat, do komentů taky rovnou tykej) nebude něco zdát, tak klidně komentuj a doplňuj.

 • 30 Duben 2014
  Tak jak je to vlastně s tou Poptávkou?

  Hezké dva články, tak trošku v protikladu.

  Petra se rozepsala o tom, Jak poptat PPC. Karel zvedl pomyslnou rukavici, a tak trošku ji oponuje, aneb Špatná poptávka neexistuje.Profesionální prezentace na internetu > Tvorba www stránek | SEO optimalizace | Firemní identita | Správa webu

 • stephen curry shoes
 • stephen curry shoes
 • lebron soldier 10
 • lebron shoes
 • ultra boost adidas
 • lebron soldier
 • curry one
 • kd shoes
 • KD 8
 • kyrie 1
 • Curry 1
 • supra shoes
 • stephen curry jerseys
 • lebron shoes
 • under armour shoes
 • salomon
 • ua shoes
 • kd shoes
 • Kevin Durant shoes
 • Curry Shoes
 • under armour soccer cleats
 • stan smith shoes
 • adidas stan smith
 • adidas nmd shoes
 • curry 3 shoes
 • curry 3
 • Asics Shoes
 • kd 9
 • stephen curry
 • Yeezy 550
 • Yeezy 550 boost
 • Yeezy 550
 • http://www.kd-9.org
 • yeezy boost 350 v2
 • Yeezy 550 boost
 • lebron james shoes
 • lebron shoes
 • lebron 13
 • kd shoes
 • Curry 3
 • new balance shoes
 • Curry 1
 • http://www.curry1.org
 • kevin durant shoes
 • kyrie 1 shoes
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • yeezy boost
 • adidas nmd Runner
 • adidas nmd r1
 • kobe 10
 • kyrie 2
 • irving shoes
 • salomon shoes
 • NMD Human Race
 • kobe 10 shoes
 • adidas nmd xr1
 • kobe shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • curry one
 • curry one
 • Curry One
 • hyperdunk 2016
 • nike hyperdunk 2016
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • nike kobe shoes
 • hyperdunk shoes
 • Hyperdunk Flyknit Shoes
 • nike hyperdunk
 • adidas stan smith
 • stan smith
 • Curry 3
 • stan smith adidas
 • yeezy 350 boost
 • stan smith shoes
 • Baseball Bats
 • kobe bryant shoes
 • lebron soldier shoes
 • lebron soldier
 • lebron soldier
 • lebron soldier
 • Nike hyperdunk
 • lebron 14
 • lebron 14 shoes
 • hyperdunk
 • lebron james 14
 • hyperdunk Shoes
 • hyperdunk 2016
 • lebron soldier basketball shoes
 • lebron basketball shoes
 • nike lebron soldier
 • nike free tr 6
 • nike free tr
 • nike free
 • Cheap hyperdunk
 • lebron soldier shoes
 • air jordan shoes
 • jordan shoes
 • jordan basketball shoes
 • jordan retro
 • air max shoes
 • Nike Free
 • nike air max
 • Nike Free Shoes
 • air max nike
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • nike kyrie shoes
 • kyrie 2
 • lebron soldier shoes
 • soldier shoes
 • air max 90
 • Free Shoes
 • air max 95
 • Asics Gel Kayano
 • kobe 11
 • Curry One
 • Curry Shoes
 • supra footwear
 • nike free run
 • stephen curry shoes
 • Nike Huarache
 • Kobe Shoes
 • lebron 13
 • harden shoes
 • asics shoes
 • asics running shoes
 • asics outlet
 • asics
 • Curry One
 • Kyrie Irving Shoes
 • kobe 11 shoes
 • Under Armour Shoes
 • Curry 2
 • Curry 2
 • messi shoes
 • kyrie 2 shoes
 • D Rose 6
 • harden shoes sale
 • yeezy 350
 • adidas nmd
 • http://www.yeezy350.org
 • Harden 1
 • Stephen Curry Shoes
 • kyrie 2
 • Nike Roshe Run
 • under armour shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Curry 2
 • michael jordan shoes
 • jordan shoes
 • Messi Soccer Shoes
 • Gel Kayano
 • kyrie 2
 • Salomon Shoes
 • air jordan shoes
 • curry 2.5
 • Rose 6
 • James Harden Shoes
 • Roshe Run
 • Roshe Run
 • Curry Shoes
 • messi soccer
 • Messi Soccer
 • curry one
 • michael jordan
 • Nike Roshe Run
 • KD Shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • lebron soldier
 • lebron 10 soldier
 • nike lebron soldier
 • Roshe Run Women
 • Rose 6
 • supra skytop shoes
 • Nike Kevin Durant Shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Roshe Run cheap
 • Curry Jerseys
 • curry shoes
 • Lionel Messi Shoes
 • Curry Shoes 2015
 • Stephen Curry Shoes
 • Harden 1 Shoes
 • James Harden Shoes
 • James Harden Shoes For Sale
 • Cheap Baseball Bats
 • Harden Shoes
 • Nike Roshe Run Shoes
 • Asics Kayano
 • Kevin Durant Shoes
 • Roshe Run Shoes
 • Curry Shoes MVP
 • Discount Roshe Run
 • Curry Shoes
 • Cheap Curry Shoes
 • Nike Shoes
 • Stephen Curry Jersey
 • James Harden 1
 • Baseball Bats For Sale
 • Nike Air Force 1
 • Air Force 1
 • Air Force 1 shoes
 • Under Armour
 • Roshe Run Online
 • Under Armour Curry Shoes
 • skytop shoes
 • salomon shoes
 • Air Huarache
 • Salomon Trail Running Shoes
 • kobe x
 • Kobe 10
 • Nike Harden Shoes
 • Asics Running Shoes
 • Salomon Running Shoes
 • Baseball Bats Outlet
 • Cheap Harden 1
 • lebron james shoes
 • Curry Basketball Shoes
 • Curry Jersey
 • Nike Huarache Shoes
 • KD 8
 • lebron shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • kevin durant shoes
 • Cheap Curry Shoes
 • Trail Running Shoes
 • yeezy 950
 • Baseball Bats Store
 • Nike KD 8
 • Curry One Mvp
 • Running Shoes
 • james shoes
 • nike lebron james shoes
 • Nike Harden Shoes
 • Cheap Curry Jersey
 • Asics Shoes
 • Curry Shoes Outlet
 • Curry Shoes
 • Air Huarache Shoes
 • KD 8
 • Baseball Bat
 • kobe 10
 • kd 7 shoes
 • kd 7
 • kd shoes
 • cheap Roshe Run
 • Roshe Run Sale
 • Nike Kobe Shoes
 • Roshe Run Women
 • Under Armour Basketball Shoes
 • Harden Shoes
 • Under Armour Store
 • Baseball Bats Sale
 • Roshe Run Men
 • Asics Shoes Women
 • Discount KD 8
 • Huarache Shoes
 • Curry Jersey Sale
 • Curry basketball Shoes
 • Curry 2 Shoes
 • Stephen Curry Jersey sale
 • Curry Shoes
 • curry 1
 • Stephen Curry Shoes
 • curry shoes
 • UA Curry Shoes
 • Under Armour curry one
 • James Harden Shoes
 • Stephen Shoes
 • stephen curry shoes
 • New Curry Shoes
 • Steph Curry 1
 • Stephen Curry Shoes
 • Nike Kevin Shoes
 • James Harden Shoes 2015
 • Harden Shoes 2015
 • Nike Roshe Run
 • Asics Shoes Men
 • Roshe Run
 • kobe 10 shoes
 • Stephen Curry Shoes
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • Air Huarache Run
 • kevin durant shoes
 • kd shoes
 • kobe basketball Shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes 2015
 • Nike Harden Shoes
 • Nike James Harden Shoes
 • Harden Shoes For sale
 • kevin shoes
 • Harden Shoes Sale
 • durant shoes
 • nike lebron james shoes
 • Curry Shoes
 • Kevin Durant Shoes
 • yeezy shoes
 • kanye west shoes
 • http://www.yeezyshoes.us.com
 • kobe x shoes
 • nike kyrie 1
 • Curry Low Shoes
 • nike free shoes
 • nike free run
 • kd shoes 2015
 • kyrie shoes
 • kyrie irving shoes
 • kobe 10 shoes
 • lebron james jerseys
 • lebron jerseys
 • kobe 10
 • kyrie 1 shoes
 • Huarache Run Women
 • kyrie 1
 • nike free 5.0
 • nike free 5
 • kobe shoes
 • KD Shoes
 • kd 8
 • kobe jersey
 • Cheap kobe jersey
 • adidas rose shoes
 • derrick rose shoes
 • lebron james shoes
 • russell westbrook shoes
 • westbrook shoes
 • Huarache Run Men
 • russell shoes
 • Air Huarache Sale
 • jordan westbrook shoes
 • lebron james jersey
 • kyrie irving shoes
 • nike kyrie 1
 • Curry Shoes Sale
 • messi cleats
 • Nike Huarache Sale
 • cheap kyrie 1
 • michael jordan jerseys
 • Nike Hyperdunk
 • Nike Hyperdunk Basketball Shoes
 • Hyperdunk Shoes
 • adidas nmd xr1
 • adidas nmd r1
 • adidas nmd
 • adidas nmd runner
 • adidas nmd pk
 • adidas nmd footlocker
 • Nike Hyperdunk Shoes
 • jordan jerseys
 • michael jerseys
 • kevin durant jersey
 • kd jersey
 • kevin jersey
 • kobe bryant jerseys
 • kobe bryant jersey
 • james jerseys
 • cheap lebron jerseys
 • d rose shoes
 • rose shoes
 • lebron james jerseys
 • lebron jersey
 • james jersey
 • d rose shoes
 • rose shoes
 • kobe 12
 • adidas rose shoes
 • lebron james shoes
 • kobe bryant shoes
 • kobe shoes
 • lebron soldier 9
 • lebron soldier ix
 • lebron soldier
 • lebron soldier shoes
 • kobe 12 shoes
 • michael jordan jersey
 • nike shoes
 • kd shoes
 • kd shoes
 • Curry 1
 • Curry 1 Shoes
 • Stephen Curry 1
 • kd 7 shoes
 • kd 7
 • lebron shoes
 • cheap lebron james shoes
 • nike lebron shoes
 • lebron shoes
 • kyrie irving shoes
 • kyrie shoes
 • kyrie 1 shoes
 • kyrie 1 shoes
 • irving shoes
 • kyrie 3
 • niek kyrie 3
 • kyrie 3 shoes
 • air max shoes
 • nike air max shoes
 • stuart weitzman boots
 • stuart weitzman shoes
 • stuart weitzman sale
 • stuart weitzman 5050
 • nike air max
 • durant jersey
 • kevin durant shoes
 • kd vii
 • kd 7
 • curry 3
 • curry 3 shoes
 • ua curry 3
 • curry 3 low
 • kobe bryant jersey
 • kobe bryant jerseys
 • kobe jerseys
 • UA Curry Low Shoes
 • kyrie 3
 • bryant jerseys
 • adidas porsche shoes
 • kyrie 3 shoes
 • adidas porsche design shoes
 • lebron james shoes
 • kobe shoes 2015
 • nike air shoes
 • nike air max shoes
 • kyrie 3
 • kyrie 3 shoes
 • nike kyire 3
 • australia ugg boots
 • ugg boots outlet
 • ugg outlet
 • ugg boots on sale
 • ugg boots australia
 • ugg boots for women
 • ugg boots cheap
 • cheap air max shoes
 • air max shoes
 • kd vii shoes
 • nba jerseys
 • kd shoes
 • kevin durant shoes
 • adidas zx flux
 • adidas zx
 • jordan retro/a>
 • adidas flux
 • cheap kd shoes
 • ultra boost
 • adidas ultra boost
 • kobe shoes nba
 • timberland shoes
 • timberland boots
 • timberland
 • timberland outlet
 • palladium boots
 • lebron soldier 10
 • lebron soldier
 • lebron soldier shoes
 • nike lebron soldier
 • air jordan retro/a>
 • cheap kobe shoes
 • soldier 10
 • kd shoes
 • kevin durant shoes
 • australia ugg boots
 • kevin durant shoes
 • jordan retro shoes
 • kd 7 shoes
 • ugg boots
 • kevin durant shoes mvp
 • porsche design shoes
 • adidas porsche design
 • adidas shoes
 • kevin bryant shoes
 • kd shoes store
 • kd 7
 • australia ugg
 • nba jerseys store
 • herve leger dresses
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • kd shoes
 • kd sneaker
 • jeremy scott adidas
 • jeremy scott wings
 • jeremy scott shoes
 • js wings
 • lebron shoes
 • kobe shoes
 • kobe bryant shoes
 • Blake Griffin Shoes